Favori Altın Akademisi

Anasayfa / Akademi Hakkında :
 

Vizyon, Misyon, Amaçlar

Vizyon

Favori Altın Akademisi; kuyumculuğa yönelik, tasarım, üretim ve satış konularına odaklanmış bilimci,  akılcı, değişimci, mükemmeliyetçi, bir eğitim kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Misyon

Favori Altın Akademisi; kuyumculuğun değişik konularında görev yapmak ve kendini devamlı geliştirmek isteyen insanların çabalarına yardımcı olmak, bu amaçla üstün nitelikli eğitim programları geliştirmek ve uygulamak için kurulmuştur.  Favori Altın Akademisi aynı zamanda, sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyet göstererek, kuyumculuk eğitimi ile ilgili her kurum ile yakın işbirliği yapmayı, kuyumculuk eğitiminin, kuyumculuk sektörünün ve ülkemizin gelişmesine katkı yapmayı içtenlikle benimsemektedir.

Amaçlar

Kuyumculuğun üretim süreçlerinde çalışmayı seçen Tasarımcılar, Sadekarlar ve Atölye Yöneticileri ile diğer süreç adımlarında çalışanlar için, bilgi ve becerilerini artırarak başarılı olmalarını kolaylaştıran, bilim ve uygulamaya uygun, nitelikli eğitimler tasarlamak ve uygulamak.
     
Perakendeci kuyumculara yönelik olarak; kendi müşterilerini üst düzeyde memnun ederek işlerini daha hızlı geliştirmeleri için, mağazacılık, etkili pazarlama ve satış teknikleri ve müşteri ilişkileri yönetimi konularında, bilim ve uygulamaya uygun, nitelikli eğitimler tasarlamak ve uygulamak.      

Sektöre yönelik eğitim hizmeti veren kurumlarla yakın işbirliği içinde olmak, bu kurumlar arasında işbirliği ve sinerji ortamı yaratmak ve kuyumculuğa yönelik her türlü bilimsel yayınların sektöre kazandırılmasına öncülük etmek.

 
Online Başvuru
Favori Altın Akademisi’nin güçlü öğretim üyeleri ve alanlarında profesyonel uzmanları tarafından verilen eğitim programlarımıza internet üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Online başvuru için tıklayınız.
 
Tasarımcılar Kulübü
Takı tasarımcıları, tasarımcılar kulübüne katılın düşünce, öneri ve sorularınızı paylaşın, yeniliklerden ve duyurulardan ilk siz haberdar olun.

Giriş | Üyelik
 
Mezunlarımızın Koleksiyonları
Boğaziçinde Vals
1. Temel Takı Tasarımı Mezunları Takı Koleksiyonu
Haliç Aşıkları
2. Temel Takı Tasarımı Mezunları Takı Koleksiyonu
Aşkın Büyülü Sarayı Topkapı
3. Temel Takı Tasarımı Mezunları Takı Koleksiyonu
Bir Masal Misali Kapalıçarşı
4. Temel Takı Tasarımı Mezunları Takı Koleksiyonu
 
E-Bülten
FAVORİ © 2008 Favori Altın Akademisi - Favori Altın Akademisi bir Favori markasıdır. tasarım ve uygulama : CREALIVE